Питання – ARMX
Звʼязатися з нами

  Звʼязатися

  Часті питання й відповіді
  Чи може будь-який транспортний засіб бути заброньований?

  Так. Однак деякі транспортні засоби є більш сприятливими для бронювання, ніж інші. У нас є асортимент заброньованих засобів, але ми можемо застосувати нашу технологію броні майже на будь-яку марку та модель транспортних засобів.

  Чи можете ви обладнати вживаний транспортний засіб, чи можу я привезти вам власний автомобіль?

  Так, ми можемо забронювати вживаний автомобіль або доставити вам абсолютно новий. 
  ArmX забезпечує високоякісні матеріали для бронювання транспортного засобу і може обслуговувати будь-який автомобіль (новий або вживаний), навіть якщо він був заброньований іншою компанією. 
  Крім того, під час обслуговування вживаних авто, ми пропонуємо багато послуг з відновлення його первинного вигляду. Після бронювання ваш автомобіль буде більш захищеним не тільки від озброєних нападів, а й від природних факторів. Завдяки сучасним детейлінг-технологіям зовнішній та внутрішній стан вживаного авто можливо відтворити до стану нового та покращити.

  Чи можу я купити броньований автомобіль?

  Як правило, ми займаємося бронюванням наявних авто наших клієнтів, однак, за потреби, ми можемо допомогти заощадити гроші наших клієнтів та замовити автомобіль через американські мережі і виконати роботи з оформлення, доставки та подальшого бронювання під ключ.

  Чи може автомобіль бути частково броньований?

  Ми рекомендуємо бронювати все авто, щоб забезпечити повний 100% захист. Але,  залежно від потреб та бюджету нашого клієнта, бронювання може бути виконано частково. 
  Ми пропонуємо декілька пакетів, починаючи від бронювання зон скла та дверних панелей і закінчуючи лише базовим лобовим склом, забезпечуючи при цьому максимальне захисне покриття. Адже навіть частковий захист є кращим, ніж відсутність захисту на транспортному засобі. Саме тому ми пропонуємо індивідуальні рішення для потреб кожного клієнта.

  Як я можу визначити, який рівень броні мені потрібен?

  Рівень броні визначається залежно від потенційних загроз та регіону використання транспортного засобу. Ми допоможемо вам визначити оптимальний  рівень броні та необхідний саме вам пакет бронювання.
  ArmX як правило, дотримується стандарту Європейського Союзу під назвою CEN, що є стандартом B рівня (В4 – В7), оскільки він більш специфічний для потреб бронеавтомобілів. 

  Де виготовляються матеріали для бронювання?

  ArmX- це надлегкий композитний матеріал. Він легший за балістичну сталь, тож знижує додану вагу автомобіля до 60%, що робить його найлегшим матеріалом у сфері бронювання. Автомобіль залишає свій первісний вигляд та продуктивність. 
  Технологія комбінації композитних матеріалів та багатошарового покриття розроблена у Сполучених Штатах Америки. Всі матеріали доставляються в Україну із Америки.

  Наскільки товсте балістичне скло?

  Зазвичай балістичне скло ArmX  має товщину від 20 мм до 80 мм.
  Ми виймаємо оригінальне скло і розробляємо індивідуально модель скла, яка буде підходити до нового броньованого автомобіля.

  Скільки ваги додає броня на мій автомобіль?

  Залежно від рівня захисту та типу броні встановленої на транспортному засобі, вага може коливатися від 250 кілограм (B4), від 500 кілограм (B6). 
  Вага, що додається, індивідуальна для кожного проекту та варіюватиметься залежно від опцій та типу матеріалів і виробів, що використані всередині транспортного засобу.

  Скільки часу необхідно для бронювання автомобіля?

  Максимальний період, який зафіксовано в договорі, становить до трьох місяців з моменту підписання документів та отримання матеріалів з Америки під ваш тип бронювання. Однак, на практиці цей період становить від 35 до 45 робочих днів для більшості моделей авто та стандартних пакетів бронювання.

  Скільки коштує бронювання автомобіля?

  Середня ціна броньованого автомобіля коливається в межах від 50 000 до 200 000 доларів США в залежності від типу автомобіля, рівня необхідного захисту та вибору додаткових опцій. 
  Заповніть форму зворотного зв’язку і наші фахівці зв’яжуться з вами для прорахунку повної вартості.